ARCHITEKTURA JE OBROVSKÁ PŘÍLEŽITOST             

Od první kresby až po poslední centimetr skutečného díla. Je málo tak fascinujících oborů a my si velmi vážíme této výjimečné práce. 

Nebojíme se žádného zadání. Pracujeme na projektech malých i velkých staveb. Je to jako výstup na horu - i na tu nejvyšší se dostanete krok za krokem.

Milujeme kreativní část v podobě studií. Zkušenosti nás naučily plánovat s matematickou přísností. Odpovědnost dobré nápady nepohřbívá, ale drží při životě.

Umíme projektovat od konceptu až po realizační dokumentaci. Vyřídíme s úřady potřebná povolení. Zpracujeme podklady pro získání dotací a grantů. Připravíme studie proveditelnosti, materiály pro projednání investičních záměrů. Zpracováváme prezentaci projektů a jejich komunikaci s veřejností. 

Stavby a realizace řídíme od prvního do posledního kroku. Pracujeme s lokálními dodavateli ale pro důležité realizace máme vlastní pracovní týmy, schopné splnit vysoká očekávání. 

U developerských projektů realizujeme komplexní klientský servis v rámci klientských změn. 

O našich stavbách víme opravdu všechno. hotel PALACE EVROPA Mariánské Lázně

Projekt vnitřních úprav a interiérů pěti samostatných objektů slučovaných do jednoho funkčního celku jsme v Mariánských Lázních připravovali pro investory z Adzerbajdžánu a budoucího provozovatele společnost LÓreal Paris - VICHY SPA. Navazovali jsme na práci atelieru A69 a připravili jsme futuristické řešení v kombinaci moderního minimalistického designu vnitřního atria s původním historizujícím vnějším pláštěm objektů. Stavbu jsme přivedli k dokončení, bohužel v důsledku vnitřních změn u investora nebude projekt dokončen v původní podobě. To je život. Projekt nám i tak přinesl řadu cenných zkušeností.


obchodní centrum ZELENÉ TERASY Třinec

Uprostřed města zůstala stavba na konci své životnosti. Dostali jsme zadání jí vrátit do života zpět. Navzdory mnoha konstrukčním omezením vznikne moderní obchodní pavilon s přírodní zelení v exteriérech i v interiéru. Sklo a přírodní materiály -  dřevo, kámen, rostliny. Zelené terasy. Oáza. Místo, kde lze trávit čas bez fobie z prvoplánového přepychu klasických obchodních center. 


sídlo realitní skupiny STING Třinec

Rekonstrukci původního objektu obchodního domu Bata na sídlo realitní skupiny STING jsme připravovali ve spolupráci s hlavním architektem projektu ing. Janem Benešem. Společně jsme dávali objektu vzhled exteriéru a interiérů. Získali jsme čestné uznání za druhé místo v soutěži Stavba MSK v roce 2009. Projekt byl mimořádný neopakovatelnou tvůrčí spoluprácí všech - investora, architektů a stavby. Na výsledku je to dodnes vidět. 


Rezidence VYŠEHRAD


dostavba kongresové části hotelu VITALITY - Beskydy

Architektonická studie dostavby kongresového centra, ubytovací části a řešení exteriérů hotelu VITALITY pro nás znamenala novou zkušenost s přípravou komplexů tohoto typu. S ohledem na původní část hotelu jsme hledali vzájemnou synergii funkcí, technologií a vzhledu. Výsledkem byl koncept, který objekt posunul do parametrů současných očekávání. Věříme, že realizace potvrdí náš záměr vytvořit kompaktibilní celek v revitalizovaném designu, s špičkovým komfortem, technologií a hospodárným provozem.


tenisový areál MOTOL


SLAVÍKOVA - apartmánové bydlení v Ostravě Porubě


MY FITNES / sportovní areál


rekreační resort MAJÁK / Žermanická přehrada


rekreační dům u jezera / ŽERMANICKÁ PŘEHRADA


vila MM / BESKYDY


vila PRAHA


vila CHÝNICE / PRAHA


relaxační horský dům BESKYDY


vila FRÝDLANT


rodinný dům PRAHA


horský dům BESKYDY